İSTİKLAL MARŞI 98 YAŞINDA! BUGÜN 12 MART 2019.ÇAĞ KOLEJİ OLARAK ULUSAL MARŞI'MIZIN KABULÜNÜN 98.YILINI ÇOŞKUYLA KUTLADIK.

İSTİKLAL MARŞI 98 YAŞINDA!  BUGÜN 12 MART 2019.ÇAĞ KOLEJİ OLARAK ULUSAL MARŞI'MIZIN KABULÜNÜN 98.YILINI ÇOŞKUYLA KUTLADIK.
İSTİKLAL MARŞI 98 YAŞINDA! BUGÜN 12 MART 2019.ÇAĞ KOLEJİ OLARAK ULUSAL MARŞI'MIZIN KABULÜNÜN 98.YILINI ÇOŞKUYLA KUTLADIK.

BAĞIMSIZLIĞIMIZIN SEMBOLÜ MARŞIMIZ, MİLLİ ŞAİRİMİZ MEHMET AKİF ERSOY TARAFINDAN KALEME ALINIP YÜCE MECLİSTE KABUL  EDİLELİ 98 YIL OLDU.AKİF'İN ''ALLAH BİR DAHA BU MİLLETE İSTİKLAL MARŞI YAZDIRMASIN'' DİYEREK YÜCE TÜRK MİLLETİNE ARMAĞAN ETTİĞİ VE SÖYLEMEKTEN HER ANIMIZDA GURUR DUYDUĞUMUZ MARŞIMIZI BU SABAH ÇOŞKUYLA BİR DAHA SÖYLEDİK.GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ÜN SÖYLEDİĞİ GİBİ CUMHURİYETİMİZ İLELEBET  PAYİDAR KALDIĞI MÜDDETÇE MARŞIMIZI SÖYLEYİP BAYRAĞIMIZI EN YÜKSEĞE ÇEKECEĞİZ.BU BAĞLAMDA, BAŞTA GAZİ MUSTAFA  KEMAL ATATÜRK  VE MEHMET  AKİF  ERSOY OLMAK ÜZERE TÜM ŞEHİTLERİMİZİ BİR KEZ DAHA SAYGI,MİNNET VE ÖZLEMLE  ANIYORUZ.RUHLARI ŞAD OLSUN.BAĞIMSIZLIĞIMIZIN SEMBOLÜ MARŞIMIZ, MİLLİ ŞAİRİMİZ MEHMET AKİF ERSOY TARAFINDAN KALEME ALINIP YÜCE MECLİSTE KABUL  EDİLELİ 98 YIL OLDU.AKİF'İN ''ALLAH BİR DAHA BU MİLLETE İSTİKLAL MARŞI YAZDIRMASIN'' DİYEREK YÜCE TÜRK MİLLETİNE ARMAĞAN ETTİĞİ VE SÖYLEMEKTEN HER ANIMIZDA GURUR DUYDUĞUMUZ MARŞIMIZI BU SABAH ÇOŞKUYLA BİR DAHA SÖYLEDİK.GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ÜN SÖYLEDİĞİ GİBİ CUMHURİYETİMİZ İLELEBET  PAYİDAR KALDIĞI MÜDDETÇE MARŞIMIZI SÖYLEYİP BAYRAĞIMIZI EN YÜKSEĞE ÇEKECEĞİZ.BU BAĞLAMDA, BAŞTA GAZİ MUSTAFA  KEMAL ATATÜRK  VE MEHMET  AKİF  ERSOY OLMAK ÜZERE TÜM ŞEHİTLERİMİZİ BİR KEZ DAHA SAYGI,MİNNET VE ÖZLEMLE  ANIYORUZ. RUHLARI ŞAD OLSUN.